Bevegelighet - Gruppetimer hos Myrens Torshov

Vi søker flere instruktører!

Myrens Torshov søker gruppetreningsinstruktører!

 

Vi søker deg som har stor glede av å trene andre, ser viktigheten av trening og sprer glede til de rundt deg. Vi søker deg som er ekte, tar i et ekstra tak, har glimt i øyet og tror 100% på produktet du leverer på gruppetimene. Vi søker deg som er faglig dyktig og interessert i å tilegne deg videre kunnskap. Vi søker instruktører til yoga, pilates, puls, sykkel, løpetimer, styrke og sirkeltrening. Vi på Myrens Torshov setter verdiene våre «glede, ekte og faglig» høyt, og søker deg som kjenner deg igjen i disse. 

 

Hvorfor skal du søke hos oss? Myrens Treningssenter er et etablert selskap med mange års erfaring og gjennomgående fornøyde medlemmer. Vi har et veldig bra miljø både hos ansatte og hos våre medlemmer, som vi er meget stolt over. Du vil jobbe med svært dyktige ansatte, og ha et solid støtteapparat i ryggen. Arbeidsoppgavene dine vil være å gjennomføre gruppetimer, være tilgjengelig for spørsmål fra våre medlemmer, og jobbe for å spre vår visjon og våre verdier.

 

Hvis du synes dette høres interessant ut, send søknad og CV til susanne@myrens.no.

Stillingen tiltredes fortløpende.

Del gjerne:

Flere artikler

Supertorsdag!

Ta med en venn på trening.

Ny på treningssenter?

5 tips for deg som er ny på treningssenter

Åpningstider badstue!

Vi har åpnet badstuene