Bevegelighet - Gruppetimer hos Myrens Torshov

Vi søker flere instruktører!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Myrens Torshov søker gruppetreningsinstruktører!

 

Vi søker deg som har stor glede av å trene andre, ser viktigheten av trening og sprer glede til de rundt deg. Vi søker deg som er ekte, tar i et ekstra tak, har glimt i øyet og tror 100% på produktet du leverer på gruppetimene. Vi søker deg som er faglig dyktig og interessert i å tilegne deg videre kunnskap. Vi søker instruktører til yoga, pilates, puls, sykkel, løpetimer, styrke og sirkeltrening. Vi på Myrens Torshov setter verdiene våre «glede, ekte og faglig» høyt, og søker deg som kjenner deg igjen i disse. 

 

Hvorfor skal du søke hos oss? Myrens Treningssenter er et etablert selskap med mange års erfaring og gjennomgående fornøyde medlemmer. Vi har et veldig bra miljø både hos ansatte og hos våre medlemmer, som vi er meget stolt over. Du vil jobbe med svært dyktige ansatte, og ha et solid støtteapparat i ryggen. Arbeidsoppgavene dine vil være å gjennomføre gruppetimer, være tilgjengelig for spørsmål fra våre medlemmer, og jobbe for å spre vår visjon og våre verdier.

 

Hvis du synes dette høres interessant ut, send søknad og CV til susanne@myrens.no.

Stillingen tiltredes fortløpende.

Flere artikler

Bevegelighet - Gruppetimer hos Myrens Torshov

Vi søker flere instruktører!

Myrens Torshov søker gruppetreningsinstruktører!   Vi søker deg som har stor glede av å trene andre, ser viktigheten av trening …

Les mer

Gjenåpning Trinn 3.

Endelig, en oppdatering vi er veldig glade for å komme med etter pressekonferansen den 15.6.21. Nå gjenåpner Oslo enda mer …

Les mer
Gruppetrening godt voksen

Vi søker ny personlig trener!

Myrens Torshov søker ny personlig trener!    Vi søker deg som har stor glede av å trene andre, ser viktigheten …

Les mer